İstanbul ülkemizin en çok nüfusuna sahip ilidir ülkemiz nüfusunun yüzde 20 sinden fazlası bu ilimizde yaşamaktadır. Bu nedenle de ülkemizin her köşesinden insanlar buraya göç etmiştir, farklı kültürler, farklı insanlar, farklı inanışları bir arada bulunduran dünyanın en önemli kentlerindendir. Yıllarca Hristiyanlara başkentlik etmiş bu kent daha sonra Müslümanlara yani bizlere hizmet etmiş ve etmeye de devam etmektedir. Bu kadar farklı kültürü ve insanı bir arada barındırdığı için de medyumluk açısından ülkemizin en önemli kenti diyebilmemiz mümkündür.

Nüfusun bu kadar kalabalık olması ve medyumluk inancının fazla olması da bazı dolandırıcı medyumları da ne yazık ki harekete geçirmiştir bu nedenle de tanımadığınız güvenmediğiniz kişilere sırlarınızı açmayınız. İstanbul’da birçok kültür olduğu için her türlü konuda medyumlara başvurmak mümkündür, bunlardan en belirgin olanları ekonomik özgürlük, aşk ile ilgili konular ve kısmet açma büyüleri olarak bilinmektedir. Ekonomik özgürlüğü en başta dile getirmemin ana nedeni ise İstanbul yerleşimin çok fazla olması nedeni ile yaşam kalitesi yüksek olduğundan oturduğunuz evin kirasının fazla olması nedeni ile ve yediğiniz yemeğin fiyatlarının çok olmasından dolayı da diğer illere göre daha çok para harcamak zorunda kalmanızdandır. Çok fazla çalışmanıza rağmen istediğiniz mevkiiye yükselemiyorsanız ya da istediğiniz meblağlarda para kazanamıyorsanız ekonomik özgürlüğünüz için İstanbul’da ki resmi medyumlardan yardım talep edebilirsiniz.

İstanbul’da ki en büyük sorunlardan biri de şüphesiz ki trafiktir, bence medyumlara en çok trafik konularında yardım almak için başvurmak en akıllıcası olacaktır. Günde sekiz saat çalışan bir kişi ortalama dört saat yolda geçirerek günün birçok kısmını boşa harcamaktadır. Bu zamanın boşa harcanması da birçok sorunu beraberinde getirmektedir, evinize geç kaldığınızda eşiniz ile tartışabilirsiniz ya da aldığınız ücretler ev kiranızı ya da geçiminizi sağlamayabilmektedir. Eşiniz ile yaşadığınız sorunu giderebilmek için resmi bir medyuma danışarak bağlama büyüsü yaptırıp sorununuzu çözebilirsiniz. Hak ettiğiniz parayı alamadığınızı düşünüyorsanız yani kısmetinizin kapalı olduğunu biri tarafından size büyü yapıldığını düşünüyorsanız bu büyüyü bozmak için resmi bir medyumdan ak büyü yapmasını talep edebilirsiniz.